Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere motivasyon yemeği

Göynük Mahallesi’ndeki Crystal Prestige Elite Otel’de düzenlenen yemek programına, Belediye Başkanı Topaloğlu’nun yanı sıra eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Semih Top ile Mustafa Çelik, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu Müdürü Suat Göv, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Başkan Topaloğlu, ücretsiz olarak üniversiteye hazırlanan öğrencileri kapıda karşılayarak tek tek selamlaştı.

Öğrenciler Görkem Durmaz ile eğlendi

Yemek programından sonra sanatçı Görkem Durmaz sahne aldı. Sanatçı Durmaz, yaklaşık 2 saat kaldığı sahnede seslendirdiği şarkılarla öğrencilere güzel bir akşam yaşattı.

Öğrenciler, yaklaşan üniversite sınavı öncesi motivasyon artırmaya yönelik yapılan etkinlikte gönüllerince eğlendi.

Öğrenciler, sanatçının seslendirdiği şarkılara zaman zaman eşlik ederken, Başkan Topaloğlu da öğrencilerle dans etti.

Etkinlikte, Aygül Hilal Yeşilkaya ve Furkan İnanç Ilgaz’ın doğum günü olduğunu öğrenen Başkan Topaloğlu, öğrencileri sahneye çıkartarak dans etti ve doğum günlerini kutladı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, öğrencilerin stresten uzaklaşmaya ihtiyacı olduğunu belirterek, Kemer Belediyesi olarak öğrencilerin yanında olmaya devam ettiklerini söyledi.

Öğrencilerin geleceğin teminatı olduğuna vurgu yapan Başkan Topaloğlu, “Sizlerin eğitimi Kemer Belediyesi’ne emanet. Öğrencilerimize her türlü desteği verdik ve vermeye devam edeceğiz. Ayrıca ana sınıfından 8’ci sınıfa kadar okuyan tüm öğrencilerin kırtasiye malzemelerini hazırlamaya başladık. Tüm çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum ve başarılar diliyorum.” dedi.

Öğrencilerden Sude Elnur Manış ise Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun her zaman yanlarında olduğuna işaret ederek, “Eğitim anlamında bize yaptığı katkılar zaten ortada. Sınava çok az zaman kaldı. Bizi motivasyon olsun diye yemeğe getirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Öğrencilerden Gülcan Dilmaç, Başkan Topaloğlu’nun eğitim anlamında kendilerine sunduğu ücretsiz tüm imkanlar için kendisine teşekkür ettiğini ifade etti.

Öğrencilerden Çağla Kalpazan da “Necati başkanımıza bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Bizi her koşulda destekliyor. Ücretsiz servis, kursumuzda ücretsiz deneme ve kitap desteği veriyor. Motivasyonumuzu artırmaya yönelik etkinlikler yapıyor. Her şey için kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Öğrencilerden Berkay Dokuzoğlu da emin adımlarla üniversite sınavına hazırlandıklarına dikkat çekerek, her konuda kendilerine destek olan Başkan Topaloğlu’na teşekkür ettiğini kaydetti.

Öğrencilerden Eylül Kavuz ise öğrencilere verdiği motivasyon yemeğinden dolayı Başkan Topaloğlu’na teşekkür ettiğini aktardı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x